Znak SM MEZINÁRODNÍ MEDITAČNÍ SDRUŽENÍ NEJVYŠŠÍ MISTRYNĚ CHING HAI V ČESKÉ REPUBLICE

Knihy
Znak SM


Domů Meditace Quan-Yin Proč být vegetariánem Životopis Fotografie a obrazy Přednášky Knihy Kazety, video, CD Otázky a odpovědi Kontakty - Jiné informace Anglická část Slovenská část http://www.godsdirectcontact.org.tw/eng1/index.htm

Media Ke stažení

Poslední aktualizace
06.04.2024, 13:17

Knihy citáty


Nejvyšší Mistryně Ching Hai

"Zasvěcení není skutečné zasvěcení... vy pouze přijdete ke mně a dovolíte mi, abych vám pomohla pomoci samým sobě. Nepřišla jsem sem, abych z vás udělala své žáky... Přišla jsem vám pomoci stát se Mistry."

Nejvyšší Mistryně Ching Hai

"Každý už ví, jak meditovat, ale vy meditujete nad špatnými věcmi. Někteří lidé meditují o pěkných děvčatech, někteří o penězích, někteří o podnikání. Pokaždé, když věnujete plnou pozornost celým srdcem jedné věci, to je meditace. Já věnuji pozornost pouze Vnitřní Síle, soucitu, lásce a milosrdenství Boha."

Nejvyšší Mistryně Ching Hai

"Zasvěcení znamená začátek nového života v novém řádu. Znamená to, že Mistr vás přijal, abyste se stali jednou z bytostí v kruhu svatých. Potom už více nejste obyčejnou bytostí, jste vyvýšeni. Za starých časů to nazývali "Křest" nebo "Přijetí Mistrem".

Nejvyšší Mistryně Ching Hai

"Mistr je ten, kdo má pro vás klíč k tomu stát se Mistrem… Kdo vám pomůže uvědomit si, že vy jste Mistrem a že vy a Bůh jste také Jedno. To je vše… To je jediná úloha Mistra."

Nejvyšší Mistryně Ching Hai

Naše cesta není žádné náboženství, neobracím nikoho ke katolicismu, buddhismu či nějakému jinému "ismu". Pouze vám nabízím způsob, jak poznat sebe sama, jak zjistit, odkud přicházíme, jak si upamatovat své poslání tady na zemi, jak odhalit tajemství vesmíru, jak pochopit, proč je tady tolik bídy, a jak spatřit, co nás čeká po smrti."

Nejvyšší Mistryně Ching Hai

"Jsme odděleni od Boha, protože jsme příliš zaneprázdněni. Jestli s vámi někdo hovoří a telefon při tom stále vyzvání a vy vaříte nebo si něco vykládáte s ostatními, pak se s vámi nemůže nikdo spojit. Totéž platí o Bohu. Volá každý den, a my pro Něho nemáme čas, máme pro Něho pořád zavěšený telefon.

Nejvyšší Mistryně Ching Hai

"Přebíráme z lidí okolo nás karmu tím, že se na ně díváme, že na ně myslíme, když sdílíme knihu nebo jídlo, atd. Tak žehnáme lidem a zmenšujeme jejich karmu. Proto praktikujeme, abychom rozšiřovali světlo a rozptýlili temnotu. Požehnáni jsou ti, kdo nám dají něco ze své karmy. Jsme šťastni, že jim můžeme pomoci.

Nejvyšší Mistryně Ching Hai

"Najděte svůj věčně trvající poklad a budete schopni čerpat z tohoto nevyčerpatelného zdroje. Toto je nekonečné požehnání! Nemám slov, abych tomu dělala reklamu. Mohu to jenom ocenit a doufat, že budete věřit mému ocenění a že moje energie nějakým způsobem ovlivní vaše srdce a vyzvedne vás k tomuto druhu radostného pocitu, a potom budete věřit. Po zasvěcení budete skutečně vědět, co moje slova znamenají. Nemám způsob, jak na vás přenést toto Velké Požehnání, kterým mě Bůh obdařil a dal mi právo to rozšiřovat zdarma a bez podmínek."

Nejvyšší Mistryně Ching Hai

"V lidském jazyce stále mluvíme nesmysly. Stále musíme o všem bla-bla-bla. Musíme porovnávat, musíme oceňovat, musíme se ztotožňovat, musíme vše pojmenovávat. Ale Absolutno, pokud je to pravé Absolutno, o tom nemůžete ani mluvit. Nemůžete o tom mluvit. Nemůžete o tom dokonce ani myslet. Nemůžete si to představit. Není tam nic. Rozumíte?"Nový pozitivní TV kanál

Přišla jsem abych vás vzala Domů

Tajemství duchovní praxe

Český rozhlas Pardubice, záznam besedy ze dne 13.9.2007

Láska je jediné řešení
Zpět na začátek stránky

Obsah těchto stránek je proniknut milosrdenstvím a požehnáním Nejvyšší Mistryně Ching Hai.
Veškerá práva jsou vyhrazena. Žádná část nesmí být použita pro komerční účely. Originály jsou převedeny do českého jazyka v co nejvěrnější podobě. Prosíme, aby žádný z těchto materiálů nebyl upravován, krácen nebo doplňován či zveřejňován bez předchozího souhlasu Nejvyšší Mistryně Ching Hai. Tímto se příslušná osoba uchrání od spáchání zlého karmického skutku.
© Nejvyšší Mistryně Ching Hai.

Najdete nás na těchto akcích