Znak SM MEZINÁRODNÍ MEDITAČNÍ SDRUŽENÍ NEJVYŠŠÍ MISTRYNĚ CHING HAI V ČESKÉ REPUBLICE

Přednášky
Znak SM


Domů Meditace Quan-Yin Proč být vegetariánem Životopis Fotografie a obrazy Přednášky Knihy Kazety, video, CD Otázky a odpovědi Kontakty - Jiné informace Anglická část Slovenská část http://www.godsdirectcontact.org.tw/eng1/index.htm

Media Ke stažení

Poslední aktualizace
06.04.2024, 13:17

Video 401- Tajemství příčiny
a následku - výňatekNejvyšší Mistryně Ching Hai
2. ledna 1994
Bangkok, Thajsko, Video 401

Většina z nás se stále vrací do tohoto života a dělá vždy stejné věci nebo podobné věci. Jako v minulém životě, pokud jste prodávali domy, potom v tomto životě prodáváte nejspíše stany z umělé hmoty. Nebo pokud jste prodávali v minulém životě koně, v tomto životě budete prodávat auta a takové podobné věci. Pokud vás někdo v minulém životě zabil, potom v tomto životě budete cítit, jako by vás někdo stále naháněl, nebo budete mít pocity strachu; budete mít noční můry o tom, že budete zavražděni, nebo někdy budete skutečně zavražděni. Ta osoba, která vás zavraždí, je pravděpodobně ta samá. Nebo možná je řada na vás, abyste ho zavraždili.

Takže to se nazývá ďábelský kruh, a je pro každého velice obtížné se z něj dostat, protože, jak říkáme, historie se stále opakuje. To je pravda. Podle mé vlastní zkušenosti je to velká pravda. Já to vím, vidím to. Nemluvím proto, že jsem to vyčetla z knih, ale viděla jsem to velice jasně v mé vlastní osobní zkušenosti.

Když se podíváme do minulých životů různých lidí nebo možná nás samých, vidíme, že se vzorec stále opakuje, opakuje, opakuje a opakuje. To je to, co nazýváme karmou, víte? Hnací síla, která nás žene znovu a znovu zpět, a děláme znovu a znovu stejné věci. Je to jen jako na dálnici, když nenajdete výjezd, pokud ho propásnete, potom jedete znovu a znovu v kruhu. Nemáte žádnou volbu, absolutně žádnou volbu. Proto musíme bojovat silou duše přes meditaci a upřímnou oddanost, abychom prolomili tento kruh negativity.

To je to, co nazýváme vysvobozením v jednom životě, a to je to, co slibujeme při zasvěcení Quan Yin; a to je ten jediný způsob, jak to udělat, přetrhnout tento kruh.

sm.gif(263 b)

Protože když budeme vidět ten celek, vidíme celý kruh tohoto opakování, opakování a opakování, a nakonec naše podvědomí zjistí: "Och, to je nudné." Už jste to dříve dělali mnohokrát, je tam pouze malá změna v barvě a klamete sami sebe. Jako když jste posledně prodávali koně a tentokrát prodáváte auta, protože teď jezdíme auty, už nejezdíme na koních. Nějak tak. Nebo jsme možná posledně prodávali velbloudy, ano velbloudy, v poušti, pro mléko, a teď pravděpodobně řídíme velký náklaďák, s kterým lidem rozvážíme mléko. Ale v čem je rozdíl? V čem je rozdíl? Minulý život jsme pravděpodobně žili v poušti a tento život pravděpodobně zase žijeme v nějaké horké zemi. Ano, tak nějak. Není velký rozdíl v obměnách životů lidí na této zemi. Jen proto, že nejsme osvícení, lidé, kteří nejsou osvícení, to nezjistí.

sm.gif(263 b)

Když vidím vaše minulé životy, říkám, že to není dobré; nedoporučuji to. Většinou, když vidíte minulé životy lidí nebo váš vlastní, je lepší o tom nemluvit. Kromě toho, když ta osoba vedle vás má nějaký velký zmatek a chcete někdy vyřešit ten konflikt, takže se musíte podívat do záznamu druhého světa a vidět, co to je. Nebo má ta osoba hodně pochybností, takže to pro ni musíte vyjasnit. Ale dívat se do záznamu minulosti je velmi hrozný výlet, není to dobré.Nový pozitivní TV kanál

Přišla jsem abych vás vzala Domů

Tajemství duchovní praxe

Český rozhlas Pardubice, záznam besedy ze dne 13.9.2007

Láska je jediné řešení
Zpět na začátek stránky

Obsah těchto stránek je proniknut milosrdenstvím a požehnáním Nejvyšší Mistryně Ching Hai.
Veškerá práva jsou vyhrazena. Žádná část nesmí být použita pro komerční účely. Originály jsou převedeny do českého jazyka v co nejvěrnější podobě. Prosíme, aby žádný z těchto materiálů nebyl upravován, krácen nebo doplňován či zveřejňován bez předchozího souhlasu Nejvyšší Mistryně Ching Hai. Tímto se příslušná osoba uchrání od spáchání zlého karmického skutku.
© Nejvyšší Mistryně Ching Hai.

Najdete nás na těchto akcích