Znak SM MEZINÁRODNÍ MEDITAČNÍ SDRUŽENÍ NEJVYŠŠÍ MISTRYNĚ CHING HAI V ČESKÉ REPUBLICE

Přednášky
Znak SM


Domů Meditace Quan-Yin Proč být vegetariánem Životopis Fotografie a obrazy Přednášky Knihy Kazety, video, CD Otázky a odpovědi Kontakty - Jiné informace Anglická část Slovenská část http://www.godsdirectcontact.org.tw/eng1/index.htm

Media Ke stažení

Poslední aktualizace
06.04.2024, 13:17

Video 674 - Jít v lásce a smíchu - výňatek


Nejvyšší Mistryně Ching Hai
28. - 30. listopadu 1999
3-denní seminář Kapské Město, Jižní Afrika, video 674

Otázka: Řekla jste, že existuje osud, že všechno už je napsáno, takže jak je to ohledně naší svobodné vůle a svobodné volby? Je to iluze?
Mistryně: Ne! Řekla jsem, že svobodnou vůli můžeme použít ke změně naší budoucnosti. To je důvod, proč jsem řekla, že v době zasvěcení nezměníme vaši fixní karmu. Ano?

Fixní karmou se myslí cesta, kterou máte naznačenou, že po ní máte jít během tohoto života. Je to vaše volba, která je předurčenou volbou, volbou před narozením. Do té nezasahujeme. Nicméně, když se budete cítit během vaší vyznačené cesty příliš unaveně, Mistr vás také chvíli ponese. Ale jiná karma, kterou jste získal od… která zbyla z minulých životů, nebo nová karma v současném životě, která brání vaší praxi, neznamená, že vás Bůh trestá!

Je to jen tak, že existuje příčina a existuje následek. To je automatické. Ano? Takže během současného života, pokud jste něco udělali, co není příznivé vašim duchovním podmínkám, Mistr se o to musí postarat. A předpokládejte, že si přivodíte nějaké další v budoucnu, samozřejmě se o to budeme muset postarat společně.Nový pozitivní TV kanál

Přišla jsem abych vás vzala Domů

Tajemství duchovní praxe

Český rozhlas Pardubice, záznam besedy ze dne 13.9.2007

Láska je jediné řešení
Zpět na začátek stránky

Obsah těchto stránek je proniknut milosrdenstvím a požehnáním Nejvyšší Mistryně Ching Hai.
Veškerá práva jsou vyhrazena. Žádná část nesmí být použita pro komerční účely. Originály jsou převedeny do českého jazyka v co nejvěrnější podobě. Prosíme, aby žádný z těchto materiálů nebyl upravován, krácen nebo doplňován či zveřejňován bez předchozího souhlasu Nejvyšší Mistryně Ching Hai. Tímto se příslušná osoba uchrání od spáchání zlého karmického skutku.
© Nejvyšší Mistryně Ching Hai.

Najdete nás na těchto akcích