Znak SM MEZINÁRODNÍ MEDITAČNÍ SDRUŽENÍ NEJVYŠŠÍ MISTRYNĚ CHING HAI V ČESKÉ REPUBLICE

Zkušenosti
Znak SM


Domů Meditace Quan-Yin Proč být vegetariánem Životopis Fotografie a obrazy Přednášky Knihy Kazety, video, CD Otázky a odpovědi Kontakty - Jiné informace Anglická část Slovenská část http://www.godsdirectcontact.org.tw/eng1/index.htm

Media Ke stažení

Poslední aktualizace
06.04.2024, 13:17

Zkušenosti z praktikování Metody Quan Yin


Praktikující Metodu Quan Yin
05.května 2000
Před přednáškou v Taoyuan, Formosa, z turné "Moře lásky", Asie 2000

Nyní pozveme sestru Huang z Pintungu, jednu z žáků Nejvyšší Mistryně Ching Hai, aby vám sdělila své zkušenosti z praktikování Metody Quan Yin. Přivítejme sestru Huang.

Děkuji vám. Drahá Mistryně, dámy a pánové, spoluzasvěcení, dobrý večer.
Dnešek je velkým dnem pro rodinu Quan Yin na Formose. Všichni zasvěcení s potěšením vítají Mistryni zpět na Formose. Již přes 10 let jsme se radovali ze slávy a štěstí každou vteřinou a každou minutou jako její žáci. Ze srdce děkuji za Vaše milosrdenství a za Vaši šlechetnost. Od zasvěcení se vždy, když medituji, cítím velice šťastná a spokojená. Neviditelná moc Mistryně se stará o mne, o moji rodinu a také o mé nebližší přátele.
Před dvěma roky, 5.dubna 1998, jsem navštívila své rodiče. Viděla jsem, jak můj otec leží v posteli a naříká a trpí nemocí. Vytryskly mi slzy. Uvědomila jsem si, že jeho čas nadešel. Protože před osmi měsíci se mi Mistryně zjevila a sdělila mi, že po osmi měsících mých meditací ho přivede domů. Pustila jsem si buddhistické zpěvy, které zpíval jeden Mistr. Můj muž, který je také zasvěcený, a já jsme seděli u postele, meditovali jsme a prosili Mistryni o požehnání. Můj otec naříkal méně a poté usnul. Příští den jsme ho odvezli do nemocnice, ale lékař ho odmítl ošetřovat. Potichu jsem se modlila k Mistryni a žádala jsem ji, aby ukončila jeho karmu. A vložili jsme fotky Mistryně do jeho kapes košile a kalhot. Asi během dalších dvou minut můj otec zemřel. Věděla jsem, že se Mistryně o něho postarala.
Nedlouho po jeho smrti jsem viděla mnoho Buddhů nad jeho tělem a Mistryni jako Bodhisattvu oblečenou dle současné módy. Také jsme viděli Quan Yin Bodhisattvu, Shakyamuni Buddhu, Amithaba Buddhu a Bhaisaya Buddhu. Celá naše rodina, je nás okolo dvaceti lidí, od osmiletého dítěte po sedmdesát let starého strýce, jsme viděli neuvěřitelné zjevení Mistryně. Nebyli jsme zarmouceni. Místo toho jsme byli vděční, neboť na stěně a třech záclonách kolem postele mého otce se objevila zjevení Mistryně a jiných Buddhů. Mistryně mi dovolila být dobrou dcerou a umožnila mi splatit mým rodičům vše, co pro mne učinili. Praktikování Metody Quan Yin neprospívá pouze nám, ale také vede naši rodinu k osvobození.
Děkuji vám. Děkuji, Mistryně, za Vaše požehnání.


Nyní vítám bratra z Chiayi, který nám poví o své zkušenosti.

Vážená Učitelko, dámy a pánové, dobrý večer.
Jsem rád, že mám tu možnost se s vámi podělit o svoji zkušenost s Metodou Quan Yin. Býval jsem velice umíněný a rád jsem jedl maso. Věřil jsem jenom tomu, co jsem viděl. Jednoho dne mi bratr dal knihu "Klíč k okamžitému osvícení" a doporučil mi, abych si ji přečetl. Udělal jsem to a byl jsem šokovaný, protože jsem býval líný i číst, ale jakmile jsem začal číst tuto knihu, cítil jsem se dobře a pohodlně. Všechno bylo logické a zajímavé, zvláště mě zaujaly otázky a odpovědi. Vyhovovalo to mé zatvrzelé povaze. Říkalo se tam, že duše existuje a pobývá v našem oku moudrosti. Dvě noci jsem se snažil porozumět této větě. Během druhé noci se moje oko moudrosti náhle otevřelo. Byl jsem překvapen, neboť jsem uviděl něco zářivého. Moje štěstí bylo nepopsatelné. Zároveň to byl divný pocit, neboť jsem spal vedle své manželky, ale proč jsem slyšel její dech pod sebou? Když jsem začal mít obavy a přemýšlel jsem, světlo mě začalo obalovat. Náhle jsem se probudil. Manželka stále spala vedle mne. Uvědomil jsem si, že duše existuje a že nebe také existuje. Proto vám radím, nebuďte umínění. Po dvou nocích beze spánku jsem zažil tuto nádhernou zkušenost.
Příštího rána jsem řekl manželce: "Chci ti něco říci, co velmi ráda uslyšíš."
Zeptala se: "Proč jsi tak vážný a tak nadšený?"
Odpověděl jsem: "Rozhodl jsem se, že dnes přestanu kouřit."
Zatleskala tomu. A dodal jsem, že "také přestanu pít". Byla ještě spokojenější.
"A přestanu hrát hazardní hry." Začala však pochybovat.
Dodal jsem: "Nebudu lhát, opravdu, a také chci jíst vegetariánskou stravu." To ji též překvapilo.
Řekla: "Neumím vegetariánsky vařit."
Odpověděl jsem: "Nevadí, budu vařit já."
Byla svědkem změn ve mně. Stal jsem se laskavým a ohleduplným, a také cítila tu velikost Mistryně. Začala vařit vegetariánskou stravu a také získala zasvěcení. Nyní jsme oba zasvěcení. Protože můj čas je omezen, zaměřil jsem se na tuto zkušenost, aby vás to podpořilo v praktikování. Mám tolik zážitků, že se o nich všech nemohu v tom krátkém čase zmínit. Nakonec vám všem přeji mír a štěstí a rychlé osvícení. Mockrát vám děkuji.


A nyní vám sestra Huang řekne o své zkušenosti.Vítejte.

Vážená Mistryně, dámy a pánové, dobrý večer.
Povím vám několik příběhů z minulých let. Byla jsem zasvěcena v lednu 1993. Studovala jsem katolickou školu. Sestry nás učily meditovat a v té době jsem šla do Nebeské zahrady. Očekávala jsem, že se při zasvěcování setkám se svým milovaným Otcem. Neviděla jsem Ho však. Místo toho jsem uviděla posvátné zjevení Shakyamuni Buddhy. Ve skutečnosti Bůh a Shakyamuni Buddha jsou jedno.
Během zasvěcování byly všechny moje pochybnosti rozptýleny. Bůh je velmi moudrý. A zeptala jsem se sama sebe: "Proč jsem viděla Shakyamuni Buddhu"? A pomyslela jsem si: "Jak zajímavé!"
Další příběh se odehrál při 7-denním setkání v Honolulu v roce 1993. Učitelka nás pozvala na oběd do Čínského města. Naše malá skupina přijela pozdě. Mistryně tam ještě byla, ale zbylo velmi málo jídla. V tom okamžiku nám posel Quan Yin přinesl požehnané jídlo od Mistryně. S dojetím jsem si jídlo vzala. Najednou to požehnané jídlo zazářilo jako diamanty. Pomyslela jsem si, že je to svaté jídlo! Jedla jsem se slzami v očích.
V dubnu 1994, jeden den po vyučování, jsem jela na svém růžovém kole, na kterém byly nálepky zobrazující Mistryni. Na křižovatce mě srazilo auto. Byl to velmi hlasitý náraz. Lidé vyšli z obchodů, aby se podívali, co se stalo. Postavila jsem se a zkontrolovala kolo. Nic se nestalo ani mně, ani kolu. Děkuji, vážená Mistryně. Věřte v Mistryni. Věřte v Metodu Quan Yin. Všemocná moc Mistryně se o nás stará 24 hodin. Přesvědčíte se o tom, když se ocitnete v nebezpečí. Mistryně se nestará jen o naši duši, ale o každou malou i velkou věc v našem životě. Věřím, že Ježíš, který žil před 2000 lety, se přede mnou zjevil a postaral se o mne, tu ztracenou ovečku. Jaké mám štěstí! Já ctím Ježíše. Já ctím Mistryni, tak jak ctím Boha. Děkuji, Bože. Děkuji Vám, Mistryně.

Nový pozitivní TV kanál

Přišla jsem abych vás vzala Domů

Tajemství duchovní praxe

Český rozhlas Pardubice, záznam besedy ze dne 13.9.2007

Láska je jediné řešení
Zpět na začátek stránky

Obsah těchto stránek je proniknut milosrdenstvím a požehnáním Nejvyšší Mistryně Ching Hai.
Veškerá práva jsou vyhrazena. Žádná část nesmí být použita pro komerční účely. Originály jsou převedeny do českého jazyka v co nejvěrnější podobě. Prosíme, aby žádný z těchto materiálů nebyl upravován, krácen nebo doplňován či zveřejňován bez předchozího souhlasu Nejvyšší Mistryně Ching Hai. Tímto se příslušná osoba uchrání od spáchání zlého karmického skutku.
© Nejvyšší Mistryně Ching Hai.

Najdete nás na těchto akcích