Znak SM MEZINÁRODNÍ MEDITAČNÍ SDRUŽENÍ NEJVYŠŠÍ MISTRYNĚ CHING HAI V ČESKÉ REPUBLICE

Otázky a odpovědi
Znak SM


Domů Meditace Quan-Yin Proč být vegetariánem Životopis Fotografie a obrazy Přednášky Knihy Kazety, video, CD Otázky a odpovědi Kontakty - Jiné informace Anglická část Slovenská část http://www.godsdirectcontact.org.tw/eng1/index.htm

Media Ke stažení

Poslední aktualizace
12.07.2020, 00:57

Otázky a odpovědiOtázka: Mistryně, jak naložíme s nemocemi? Dříve jsem pomohl několika lidem s nemocemi a myslím, že jsem možná zasahoval do jejich karmy. Možná pro ně byla nemoc požehnáním.
Mistryně: Ano, když užijete duchovní léčení, potom zasahujete do jejich karmy, protože na chvíli změníte jejich duchovní způsob života. Ano? A takto zasahujete do práce karmy. Ale když používáte jenom léky a všechny tyto fyzické věci, jako jídlo, abyste nakrmil tělo a změnil chemii těla, potom se to nepovažuje za ovlivňování karmy. Dobrá?
Tazatel: Ano, dával jsem lidem knihy a dával jsem jim nápady co jíst, a zjistil jsem, že jim to na chvíli pomohlo se vyléčit, a potom onemocněli znovu. Takže teď dělám jenom to, že jim dám knihu Mistryně, a to je nejlepší věc, kterou mohu dělat.
Mistryně: Ano, samozřejmě, když znáte nějaká bylinná léčiva nebo nějaké masti, které mohou zmírnit fyzicky jejich bolest, to jim můžete doporučit. To je v pořádku, ano. Ale pokud použijete vaší okultní sílu k jejich vyléčení, to znova onemocní, a někdy dokonce více. Vypadá to, že jsou na chvíli vyléčeni, ale přijde to zpět s úroky. A na vás také. Pokud se stane, že od nich vezmete nějaký dárek nebo peněžní odměnu.

*Výňatek video 681*, Nejvyšší Mistryně Ching Hai, 29.prosince 1999, Mezinárodní 6-denní seminář, Bangkok, Thajsko


Nový pozitivní TV kanál

Přišla jsem abych vás vzala Domů

Tajemství duchovní praxe

Český rozhlas Pardubice, záznam besedy ze dne 13.9.2007
Zpět na začátek stránky

Obsah těchto stránek je proniknut milosrdenstvím a požehnáním Nejvyšší Mistryně Ching Hai.
Veškerá práva jsou vyhrazena. Žádná část nesmí být použita pro komerční účely. Originály jsou převedeny do českého jazyka v co nejvěrnější podobě. Prosíme, aby žádný z těchto materiálů nebyl upravován, krácen nebo doplňován či zveřejňován bez předchozího souhlasu Nejvyšší Mistryně Ching Hai. Tímto se příslušná osoba uchrání od spáchání zlého karmického skutku.
© Nejvyšší Mistryně Ching Hai.

Najdete nás na těchto akcích